Hotel Osiris Ibiza (last minute) vakantie deals 2023/2024
Spanje - Ibiza - San Antonio
✔ Vernieuwde familiekamers met verbindingsdeur
✔ Gratis wifi in het hele hotel
✔ Nederlandstalige kinderanimatie in hoogseizoen
Occidental Ibiza (voorheen genaamd Barcelo Ibiza) is een waar vakantieparadijs met tal van sportfaciliteiten, uitgebreid animatieprogramma en een complete all inclusive formule. Het hele seizoen gelden hier extra scherpe kinderprijzen. Dit hotel is onlangs gerenoveerd en heeft nieuwe familiekamers, bestaande uit 2 kamers met verbindingsdeur. In de maanden juli en augustus is er Nederlandstalige animatie aanwezig, ideaal dus voor een vakantie met het hele gezin!
In de mooie tuin van het hotel liggen 3 zwembaden en een zonneterras met ligbedden en parasols. Voor de sportievelingen zijn er diverse sporten te bespelen zoals o.a. volleybal, voetbal, basketbal en minigolf. Ook is er een animatieteam aanwezig die leuke activiteiten organiseert. Het hotel heeft een gunstige ligging nabij het fijne zandstrand van San Antonio. De foto's van de beroemde zonsondergang kun je meteen doorsturen naar je vrienden, er is namelijk gratis wifi in het hotel.
De heerlijke maaltijden worden geserveerd in het buffetrestaurant met een nieuw buitenterras. In één van de 2 bars kun je terecht voor verkoelende drankjes. Je kunt ook op basis van all inclusive verblijven, ideaal voor een vakantie met kinderen.
Voor de kinderen is er een apart kinderbad, speeltuin en een minidisco voor vertier en vermaak. De miniclub biedt in juli en augustus Nederlandstalige animatie, zo kunnen de kinderen heel makkelijk vakantievriendjes maken. Voor tieners is een leuke ontmoetingsplaats, de teenlounge. Daarnaast is er een X-box aanwezig.
Het 4-sterren Occidental Ibiza heeft een rustige ligging aan de baai van San Antonio. Het strand ligt op ca. 350 m en het centrum van San Antonio op ca. 6 km. Op loopafstand van het hotel vind je enkele bars en restaurants.
DEEL DEZE PAGINA